Dziś jest poniedziałek, 20 listopada 2017r.     Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Życzenia na urodziny

Zawitał dzionek na niebie Ach! Jakże ja lubię Ciebie! Niosę z mej duszy życzliwej Wianek życzeń dla Ciebie! Nich Ci jasne słońce świeci, Żyj szczęśliwie wśród radości Nich Ci czas, jak strzała leci, Pełen uciech, pomyślności.

Snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle, i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu...

Przy dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!


Cała Europa, Azja, Afryka i Ameryka wiedzą, że dzisiaj masz urodziny i ślą życzenia, najlepszego...

Wierz w lepsze jutro, delektuj się pięknymi wspomnieniami, kochaj na zawsze, i z każdym poważnym krokiem nie zapominaj o wczoraj! Bo przecież byłaś dzieckiem. No i co, nie było fajnie??

W dniu twoich urodzin gorące życzenia wiele uśmiechu i powodzenia, niech Cię nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią wszystkie marzenia.

W dniu tak uroczystym W dniu twego święta Składa Ci życzenia Ten kto o Tobie pamięta By życie Twe było kwiatkami usłane Tak piękne i czyste Jak letni poranek By obce Ci były kłopoty i niedole Niech nigdy nie będzie Chmurek na twym czole

Wszystkiego czego dusza zapragnie, każdego kogo serce pokocha, a oczy oglądać zechcą.

Każdego roku o tej samej porze każdy Ci życzy co tylko może ja korzystając z tej sposobności życzę Ci szczęścia wiele radości to tylko o czym marzysz by się spełniło a to co kochasz by Twoje było.


Choć jestem w wojsku i ojczyźnie służę. Na Twe urodziny wysyłam Ci róże. Niech ta właśnie róża zastąpi mnie żywego, Który Tobie życzy wszystkiego najlepszego.

cytat dnia
W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę
Tristan Bernard
polecamy