Dziś jest poniedziałek, 20 listopada 2017r.     Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Życzenia na osiemnastkę

Coż by Ci życzyć, kiedy życzeń tyle na każdej kartce, tu wszędzie. Każdy Cie kocha i życzy mile, cóż moje słowo znaczyć tu będzie? Wiec ślę Ci jedno życzenie małe: bywaj szczęśliwy przez życie całe! No i proszę jeszcze skromnie: nigdy nie zapomnij o mnie!

Uśmiechu na twarzy, Słonecznych promyków w pochmurne dni, Lata zimą, wiosną i jesienią, To o czym marzysz, by Twoje było, A czego pragniesz, by się spełniło.

Osiemnasty stukł Ci roczek, zrobiłaś kolejny w dorosłość kroczek. Niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, to co złe z daleka omija, wszystko co pragniesz by się ziściło i tak jak chcesz zawsze było.


Życzę Ci znlezienia takiej pracy, takich przyjaciól i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć...

Wszystko co jest Twoim marzeniem, Niech nie uleci z cichym westchnieniem, Co jest i co będzie w przyszłości, Niech Ci się spełni w całości.

Niech nikt i nic nie zdoła Cię powstrzymać od zrobienia rzeczy, które sobie wymarzyłaś...

Na Wasze osiemnaste urodziny, Ślę Wam życzenia dziewczyny. Najpiękniejszego w życiu słonka, I zaręczynowego pierścionka.

Dorosłości to namiastka Gdy nadejdzie osiemnastka Śmiało ściągaj swój pas cnoty - Chłopcy wezmą Cię w obroty Tańcz od rana do wieczora - Na skrupuły przyjdzie pora By Cię nie dopadły gary I ględzący wciąż mąż stary!

Dużo uśmiechu, czułej miłości. Udanych imprezek i wspaniałych gości. Zdrowego życia, później starości. Niech zawsze radość w Twym sercu gości.


Do odważnych świat należy. Uwierz w siebie! Stań przy sterze! Zawiń w nowym życiu porty. Niech serce będzie Ci mapą, A Uśmiech paszportem.

cytat dnia
W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę
Tristan Bernard
polecamy