Dziś jest poniedziałek, 20 listopada 2017r.     Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Życzenia na osiemnastkę

Życie jest krótkie, Jak sen majowy. I pędzi wciąż naprzód, Jak strzała. Dla nas jest ono, Tylko jedną chwilą. Nie pozwól, By się ta chwila, ZMARNOWAŁA!

Udanego startu w dorosłe życie, Szczęścia, radości, pomyślności. I napotkania na swojej drodze życia, Samych wspaniałych ludzi.

Twoje 18 urodziny, które są raz w życiu niech będą szczęśliwe i pełne uroku. Ja ze swej strony skladam Ci życzenia żeby się spełniły wszystkie twe marzenia!


Przed Tobą droga daleka, przed Tobą sam życia kwiat. Bądź przez wszystkich kochany, nigdy nie zaznaj goryczy - tego Ci me serce życzy.

Ktoś mi powiedział, że kończysz osiemnaście lat, niech na kolana padnie dziś cały świat. Niech Ci ten dzień szczęście przyniesie. I niech los pieniędzmi wypełni Twą kieszeń.

W dniu wejścia w dorosły świat, niech wszystkie smutki odejdą w dal. Niech się śmieje do Ciebie świat, Blaskiem długich i szczęśliwych lat.

Życzę Ci, byś nigdy nie stał się zbyt dorosły na to, aby umieć się cieszyć najdrobniejszymi sprawami.

Nadeszły Twoje osiemnaste urodziny I chcę przed Tobą serce swe otworzyć, I jak najserdeczniejsze życzenia złożyć. Życzyć Ci mogę, By każdy chłopak kochał się w Tobie, A ten, którego masz w sercu, Niech stanie z Tobą na ślubnym kobiercu.

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami, ponieważ największe sekrety ukryte są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Ci, co nie wierzą w magię świata - nigdy ich nie odkryją.


Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.

cytat dnia
W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę
Tristan Bernard
polecamy