Dziś jest poniedziałek, 20 listopada 2017r.     Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Życzenia na dzień Matki

Małe moje ręce, serduszko gorące, nikt mnie tak jak mama nie kocha pod słońcem.

Dużo zdrowia i miłości, mocy śmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez, pełni szczęścia, jeśli chcesz.

Najdroższa Mamo! Zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spieszaca z pomoca, żyj w szczęsciu i zdrowiu. Sto lat!


Kochana Mamusiu! Bolejąc nad tym, że nie mogę osobiście złożyć Ci życzeń w tym pięknym majowym dniu przesyłam Ci najserdeczniejsze pozdrowienia i uściski z nadzieja rychłego spotkania...

Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, ale tak bardzo chcę wyrazić wdzięczność właśnie Tobie. Najbardziej kochającej z Mam...

Kochana mamo! Życzę Ci mamo żebyś szczęśliwa była, w radości i szczęściu żyła. Niech o każdej porze i wszędzie, Uśmiech na Twojej twarzy będzie. Tego Ci życzy Twój syn kochany, Twój syn jedyny na zawsze kochany.

W kalendarzu Święto Matki z życzeniami śpieszą dziatki. Ja Ci mamo dziś w podzieńce za Twe trudy daje serce i przepraszam za me psoty, za wybryki i kłopoty.

Nie mogę Cię kłamać, Nie mogę oszukać, Potrafię Ci dawać, Potrafię Cię kochać... Ty także mnie kochasz, Ty pielęgnujesz, Mnie nie uderzysz, Mnie nie... zabijesz... Zawsze ja czuję Twe serce w moim, Zawsze też daję serce Ci moje. Pamiętaj mamo uczucie moje, Gdyż zawsze ja kocham Ciebie i serce Twoje.

Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś. Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia. Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłas. Kocham Cię Mamo.


Dziękuję Ci za drobiazgi, Zwyczajne sprawy, Których się zwykle nie docenia; Błahostki, gdy spogląda się na nie Z perspektywy codzienności, A zarazem rzeczy urastające Do nieogarniętych umysłem rozmiarów, Jeśli wziąć pod uwagę wszystkie lata dzieciństwa.

cytat dnia
W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę
Tristan Bernard
polecamy