Dziś jest poniedziałek, 20 listopada 2017r.     Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Życzenia Imieninowe

Ile godzin bije czas, ile liści sypie las, tyle szczęścia i słodyczy w dniu imienin Tobie życzę.

Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia lecz w słowach mych jest taka myśl - niech spełnią Ci się wszystkie marzenia!

Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności, serdecznie życzy Bronek.


Na imieninowy upominek nie chcę mówić wiele słów, zdrowia, szczęścia, pomyślności niechaj w życiu Twoim gości!

W dniu Twych imienin, w dniu Twego święta, serce mi bije, serce pamięta, niech więc życzenia lecą listownie, bo nie mam szansy przekazać słownie, niech lecą prędko do swego celu, niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.

Niechaj los Tobie sprzyja, niosąc powodzenie, idź przez życie z dobrocią w sercu, otoczona ludźmi, których kochasz, silna poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia, niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Ci radość.

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne, a później wprost wymarzone, realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu.

Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się.

Jako, że nastał dzień Twych imienin, życzę Ci drogowskazów na zakrętach życia i pomyślnych wiatrów na oceanie wyzwań.


Dziś są Twoje imieninki Przyjmij uśmiech swej dziewczynki Rano uśmiech i śniadanie A wieczorem całowanie

cytat dnia
W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę
Tristan Bernard
polecamy