Dziś jest poniedziałek, 20 listopada 2017r.     Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała

Smsy wyznania

By Cie dotykac deszczem sie stane, by splywac tysiacami pocalunkow po Twych policzkach, zakletych w male kropelki


Byłeś dla mnie kimś zwyczajnym byłeś dla mnie chłopcem fajnym byłeś kimś,kogo nie znałam byłeś...więc cię pokochałam w moim sercu się ukryłeś zawsze jesteś ,będziesz, byłeś.

Bądź jednym z tych, co kochać umieją, bądź jednym z tych, co łzy rozumieją, bądź jednym z tych, co przyjaźń znają, bądź jednym z tych co serce mają.

Bądź zawsze szczęśliwa, kochaj wiecznie Lecz nie zawsze, nie ostatecznie Jedno serce kochaj zawsze Bo to w życiu najciekawsze.

Chce byc wiecznie z Toba,

Chce bys byl przy mnie blisko chce uslyszec slowo Twe. Bo Ty dla mnie znaczysz wszystko i bez Ciebie jest mi zle.

Chcę być łagodnym wiatrem, który pieści Twoją skórę czułym dotykiem. Chce być wodą którą pijesz! Napełniać Twoje ciało życiem. Chce być ciepłem letnim deszczem, wiosenną burzą... Chce być niekończącą się radością, przepełniającą Cię każdego dnia. Chce być zmierzchem, który dotykiem napełnia Twój umysł snem. Chce być mężczyzną, o którym co rano mówisz... szkoda, że to znów był sen... :-(

Chce ciagle marzyc, Chce ciagle snic, Lecz bardziej pragne Przy Tobie byc!

Chce przytulac sie do Ciebie każdą nocą, niech sie ciała nasze razem pocą. Niech pocalunki nasze namietne beda pamiętne... Niech slowa, ktore Ci szeptam czule, zlagodza wszystkie Twe bóle


Chce wykrzyczec calemu swiatu, ze nie ma od Ciebie piekniejszego kwiatu! Ni roze, ni storczyki, ni tulipany, ale Ty kwiatuszku kochany!

cytat dnia
W życiu można liczyć tylko na siebie. A i tego nie radzę
Tristan Bernard
polecamy